oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: File
eu: Fitxategi

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: About
eu: (r)i buruz

en: File directory
eu: Fitxategi direktorioa

en: Maximum height
eu: Altuera maximoa

en: Maximum width
eu: Zabalera maximoa

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Upload destination
eu: Igotakoak duen helmuga

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Linked to file
eu: fitxategira estekatua

en: Nothing
eu: Ezer
