oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: File
hr: Datoteka

en: Preview
hr: Pregled

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: About
hr: Opis

en: File directory
hr: Direktorij datoteke

en: Maximum height
hr: Maksimalna visina

en: Maximum width
hr: Maksimalna širina

en: Uses
hr: Uporaba

en: Upload destination
hr: Odredište otpreme

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Linked to file
hr: Povezano s datotekom

en: Nothing
hr: Ništa
