oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Maximum height
hy: Մաքսիմում բարձրություն

en: Maximum width
hy: Մաքսիմում լայնություն

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style

en: Linked to content
hy: Հղում դեպի բովանդակություն

en: Linked to file
hy: Հղում դեպի ֆայլ

en: Nothing
hy: Ոչինչ
