oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Content
is: Innihald

en: File
is: Skrá

en: Preview
is: Forskoða

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: About
is: Um

en: Field types
is: Tegundir svæða
