oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Content
jv: Konten

en: File
jv: Berkas

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Default value
jv: Biji gawan

en: About
jv: Ngenani

en: File directory
jv: Direktori berkas

en: Maximum height
jv: Dhuwur maksimum

en: Maximum width
jv: Amba maksimum

en: Upload destination
jv: Tujuan pangunggahan

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style

en: Linked to content
jv: Tautna nang kontèn

en: Linked to file
jv: Tautna nang berkas

en: Nothing
jv: Ora ana
