oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: File
lv: Fails

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: About
lv: Par

en: File directory
lv: Datņu direktorija

en: Maximum height
lv: Maksimālais augstums

en: Maximum width
lv: Maksimālais platums

en: Uses
lv: Lieto

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Linked to file
lv: Sasaitēts ar failu

en: Nothing
lv: Nekas
