oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: File
ne: फ़ाइल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: About
ne: बारेमा

en: Maximum height
ne: अधिकतम उचाइ

en: Maximum width
ne: अधिकतम चौडाई
