oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: File
oc: Fichièr

en: Preview
oc: Apercebut

en: Original image
oc: Imatge original

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: About
oc: A prepaus

en: File directory
oc: Dorsièr de fichièrs

en: Maximum height
oc: Nautor maximala

en: Maximum width
oc: Largor maximala

en: Uses
oc: Usatges

en: Upload destination
oc: Destinacion dels mandadisses

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style

en: Linked to content
oc: Ligada al contengut

en: Linked to file
oc: Ligada al fichièr

en: Nothing
oc: Res
