oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: File
ps: دوتنه

en: Preview
ps: مخليد

en: About
ps: په اړه

en: Maximum height
ps: ټولو زيات لوړوالی
