oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: File
ru: Файл

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Original image
ru: Оригинальное изображение

en: Provider
ru: Поставщик

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: About
ru: Информация

en: File directory
ru: Каталог файлов

en: Maximum height
ru: Максимальная высота

en: Maximum width
ru: Максимальная ширина

en: Uses
ru: Использование

en: general
ru: общие

en: Field types
ru: Типы полей

en: Upload destination
ru: Хранилище

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Link image to
ru: Изображение как ссылка на

en: Image style: @style
ru: Стиль изображения: @style

en: Linked to content
ru: Ссылается на материал

en: Linked to file
ru: Ссылается на файл

en: Nothing
ru: Ничего

en: Provider URL
ru: URL источника

en: oEmbed content
ru: oEmbed контент
