oEmbed Field (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: File
ug: ھۆججەت

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
