oEmbed Formatter Plus (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: pixels
uk: пікселів

en: Maximum height
uk: Максимальна висота

en: Maximum width
uk: Максимальна ширина

en: oEmbed display format settings
uk: Налаштування формату відображення oEmbed

en: Maximum width: %max_width pixels
uk: Максимальна ширина: %max_width пікс.

en: Maximum height: %max_height pixels
uk: Максимальна висота:  %max_height пікс.

en: Loading attribute
uk: Атрибут завантаження

en: Lazy (<em>loading="lazy"</em>)
uk: Ліниве (<em>loading="lazy"</em>)

en: Eager (<em>loading="eager"</em>)
uk: Енергійне (<em>loading="eager"</em>)

en: oEmbed loading settings
uk: Налаштування завантаження oEmbed

en: oEmbed loading
uk: Завантаження oEmbed

en: Lazy render oEmbed with native loading attribute (<em>loading="lazy"</em>). This improves performance by allowing browsers to lazily load assets.
uk: Ліниве відтворення oEmbed із рідним атрибутом завантаження (<em>loading=&quot;lazy&quot;</em>). Це покращує швидкодію, дозволяючи браузерам відкладено завантажувати ресурси.

en: oEmbed loading attribute
uk: Атрибут завантаження oEmbed

en: Select the loading attribute for oEmbed. <a href=":link">Learn more about the loading attribute for oEmbed.</a>
uk: Виберіть атрибут завантаження для oEmbed. <a href=":link">Дізнайтеся більше про атрибут завантаження для oEmbed.</a>

en: Delays loading the resource until that section of the page is visible in the browser. When in doubt, lazy loading is recommended.
uk: Затримує завантаження ресурсу, поки цей розділ сторінки не стане видимим у браузері. У разі сумнівів рекомендується ліниве завантаження.

en: Force browsers to download a resource as soon as possible. This is the browser default for legacy reasons. Only use this option when the resource is always expected to render.
uk: Змусити вебпереглядачі завантажити ресурс якомога швидше. Це базова поведінка вебпереглядача внаслідок зворотної сумісності. Використовуйте цей варіант лише тоді, коли очікується, що ресурс завжди відображатиметься.

en: Loading attribute: @attribute
uk: Атрибут завантаження: @attribute

en: Could not retrieve the remote URL (@url): %error
uk: Не вдалося отримати віддалену URL-адресу (@url): (@url): %error
