oEmbed Formatter Plus (1.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: pixels
az: piksellər

en: Maximum height
az: Maksimum hündürlük

en: Maximum width
az: Maksimum genişlik

en: oEmbed display format settings
az: oEmbed displey formatı parametrləri

en: Maximum width: %max_width pixels
az: Maksimum eni: %max_width piksel

en: Maximum height: %max_height pixels
az: Maksimum hündürlük: %max_height piksel
