oEmbed Formatter Plus (1.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: pixels
ja: ピクセル

en: Maximum height
ja: 最大高さ

en: Maximum width
ja: 最大幅

en: Maximum width: %max_width pixels
ja: 最大幅: %max_width ピクセル

en: Maximum height: %max_height pixels
ja: 最大高さ: %max_height ピクセル
