oEmbed Formatter Plus (1.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: pixels
pl: piksele

en: Maximum height
pl: Maksymalna wysokość

en: Maximum width
pl: Maksymalna szerokość

en: oEmbed display format settings
pl: Ustawienia formatu wyświetlania oEmbed

en: Maximum width: %max_width pixels
pl: Maksymalna szerokość: %max_width pikseli

en: Maximum height: %max_height pixels
pl: Maksymalna wysokość: %max_height pikseli
