oEmbed Formatter Plus (1.0.0-rc1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: pixels
tr: piksel

en: Maximum height
tr: En fazla yükseklik

en: Maximum width
tr: En fazla genişlik

en: oEmbed display format settings
tr: oEmbed gösterim biçimi ayarları

en: Maximum width: %max_width pixels
tr: Maksimum genişlik: %max_width piksel

en: Maximum height: %max_height pixels
tr: Maksimum yükseklik: %max_height piksel

en: oEmbed loading settings
tr: oEmbed yükleme ayarları

en: oEmbed loading
tr: oEmbed yükleme

en: oEmbed loading attribute
tr: oEmbed yükleme özniteliği

en: Loading attribute: @attribute
tr: Yüklenen öznitelik: @attribute
