oEmbed Formatter Plus (1.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: pixels
hu: képpont

en: Maximum height
hu: Minimális magasság

en: Maximum width
hu: Maximális szélesség

en: oEmbed display format settings
hu: oEmbed megjelenítés formátum beállításai

en: Maximum width: %max_width pixels
hu: Legnagyobb szélesség: %max_width pixel

en: Maximum height: %max_height pixels
hu: Legnagyobb magasság: %max_height pixel
