OEmbed Lazyload (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Media
et: Meedia

en: About
et: Programmist

en: pixels
et: pikslit

en: Maximum height
et: Suurim kõrgus

en: Maximum width
et: Suurim laius
