OEmbed Lazyload (1.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: About
az: Haqqında

en: pixels
az: piksellər

en: Maximum height
az: Maksimum hündürlük

en: Maximum width
az: Maksimum genişlik

en: Maximum size: %max_width x %max_height pixels
az: Maksimum ölçü: %max_width x %max_height pixels

en: Maximum width: %max_width pixels
az: Maksimum eni: %max_width piksel

en: Maximum height: %max_height pixels
az: Maksimum hündürlük: %max_height piksel
