OEmbed Lazyload (1.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Media
ca: Multimèdia

en: About
ca: Detalls

en: pixels
ca: píxels

en: Maximum height
ca: Alçada màxima

en: Maximum width
ca: Amplada màxima

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
ca: No es pot recuperar la URL remota (@url).
