OEmbed Lazyload (2.0.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Media
hu: Média

en: About
hu: Leírás

en: pixels
hu: képpont

en: Maximum height
hu: Minimális magasság

en: Maximum width
hu: Maximális szélesség

en: Maximum size: %max_width x %max_height pixels
hu: Legnagyobb méret: %max_width x %max_height pixel

en: Maximum width: %max_width pixels
hu: Legnagyobb szélesség: %max_width pixel

en: Maximum height: %max_height pixels
hu: Legnagyobb magasság: %max_height pixel

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
hu: @url távoli webcím nem érhető el.
