OEmbed Lazyload (2.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Media
vi: Phương tiện

en: About
vi: Giới thiệu

en: pixels
vi: điểm ảnh

en: Maximum height
vi: Chiều cao tối đa

en: Maximum width
vi: Chiều rộng tối đa
