OEmbed Lazyload (2.0.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: Maximum height
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་མཐོ་ཚད

en: Maximum width
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་ཞེང་ཚད
