OEmbed Lazyload (2.0.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Media
gl: Medios

en: About
gl: Información

en: pixels
gl: píxeles

en: Maximum height
gl: Altura máxima

en: Maximum width
gl: Anchura máxima
