OEmbed Lazyload (2.0.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Media
hi: मीडिया

en: About
hi: के बारे में

en: pixels
hi: पिक्सेल

en: Maximum height
hi: अधिकतम ऊंचाई

en: Maximum width
hi: अधिकतम चौड़ाई
