OEmbed Lazyload (2.0.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Media
km: មេឌៀ

en: About
km: អំពី

en: pixels
km: ភីកសែល

en: Maximum height
km: កម្ពស់​អតិបរមា

en: Maximum width
km: ទទឹង​អតិបរមា
