OEmbed Lazyload (2.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Media
ta: ஊடகம்

en: About
ta: பற்றி

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி

en: Maximum height
ta: அதிகளவு உயரம்

en: Maximum width
ta: குறைந்தளவு அகலம்
