OEmbed Lazyload (2.0.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Media
cs: Média

en: About
cs: Popis

en: pixels
cs: pixelů

en: Maximum height
cs: Maximální výška

en: Maximum width
cs: Maximální šířka
