OEmbed Lazyload (2.0.3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Media
ar: ميديا

en: About
ar: حول

en: pixels
ar: بكسلات

en: Maximum height
ar: أقصى ارتفاع

en: Maximum width
ar: أقصى عرض
