OEmbed Lazyload (2.0.4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Media
lv: Multivide

en: About
lv: Par

en: pixels
lv: pikseļi

en: Maximum height
lv: Maksimālais augstums

en: Maximum width
lv: Maksimālais platums
