oEmbed Provider Endpoints (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت

en: Configure
ur: ترتیب

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
