oEmbed Providers (2.0.4) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Schemes
ml: സ്കീമുകൾ

en: Scheme
ml: സ്കീം

en: Provider
ml: ദാതാവ്
