oEmbed Providers (2.2.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Media
km: មេឌៀ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Formats
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​
