oEmbed Providers (2.2.3) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: General
az: Əsas

en: Provider
az: Provayder

en: Formats
az: Formatlar

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: Provider name
az: Provayder adı

en: oEmbed source
az: oEmbed mənbəyi

en: Use oEmbed URL for reusable media.
az: Yenidən istifadə edilə bilən media üçün oEmbed URL istifadə edin.
