oEmbed Providers (2.2.3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: General
ku: گشتی

en: Formats
ku: فۆرماتەکان
