oEmbed Providers (2.2.3) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Description
ms: Huraian

en: Edit
ms: Sunting

en: General
ms: Umum

en: Formats
ms: Format-format

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Machine-readable name
ms: Nama yang boleh dibaca oleh mesin.
