oEmbed Providers (2.2.3) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Schemes
pl: Schematy

en: Scheme
pl: Schemat

en: General
pl: Ogólne

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Formats
pl: Formaty

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: Provider name
pl: Nazwa dostawcy

en: oEmbed source
pl: Źródło oEmbed

en: Use oEmbed URL for reusable media.
pl: Wykorzystuje adres URL oEmbed w mediach wielokrotnego użytku.
