Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Top
ast: Cimeru

en: Menu
ast: Menú

en: Configure
ast: Configurar

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
