Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Top
hu: Teteje

en: Menu
hu: Menü

en: Configure
hu: Beállít

en: Bottom
hu: Alja

en: Fixed
hu: Rögzített

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Absolute
hu: Abszolút

en: Transition Duration
hu: Átmenet időtartama:
