Off Canvas Menu (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Top
ca: Part superior

en: Menu
ca: Menú

en: Configure
ca: Configura

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Fixed
ca: Fixat

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Absolute
ca: Absolut
