Office Hours (8.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Closed
ur: بند کردیا گیا

en: Remove
ur: حذف کریں

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Time
ur: وقت

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا
