Office Hours (8.x-1.12) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Remove
sr: Уклони

en: Date
sr: Датум

en: Comment
sr: Коментар

en: Day
sr: Дан

en: Hidden
sr: Сакривено

en: First day of week
sr: Први дан у недељи

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: - Any -
sr: - Сваки -

en: %name: may not be longer than @max characters.
sr: %name: не дуже од @max знакова.
