Office Hours (8.x-1.13) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Date
af: Datum

en: none
af: geen

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Comment
af: Kommentaar

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Table
af: Tabel

en: First day of week
af: Eerste dag van die week

en: and
af: en
