Office Hours (8.x-1.13) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Remove
gl: Quitar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Date
gl: Data

en: none
gl: ningún

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Comment
gl: Comentario

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Day
gl: Día

en: Table
gl: Táboa

en: All day
gl: Todo o día

en: Collapsed
gl: Contraida

en: Hidden
gl: Oculto

en: Select list
gl: Lista de selección

en: First day of week
gl: Primeiro día da semana

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: 1 minute
gl: 1 minuto

en: About
gl: Información

en: and
gl: e

en: Add @type
gl: Engadir @type

en: 1 exception | @count exceptions
gl[0]: 1 excepción
gl[1]: @count excepcións

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: 5 minute
gl: 5 minutos

en: 15 minute
gl: 15 minutos

en: 30 minute
gl: 30 minutos
