Office Hours (8.x-1.13) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Unlimited
kn: ಮಿತಿ ಇಲ್ಲದ

en: Day
kn: ದಿನ

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ
