Office Hours (8.x-1.14) - en to pl translation catalogue (58 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Remove
pl: Usuń

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Date
pl: Data

en: none
pl: brak

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Comment
pl: Komentarz

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Day
pl: Dzień

en: Table
pl: Tabela

en: All day
pl: Cały dzień

en: Collapsed
pl: Zwinięte

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: First day of week
pl: Pierwszy dzień tygodnia

en: Current status
pl: Stan aktualny

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: Validate hours
pl: Waliduj godziny

en: About
pl: O stronie

en: and
pl: i

en: Add @type
pl: Dodaj @type

en: number
pl: liczba

en: Number of days to show
pl: Liczba dni do wyświetlenia

en: 1 exception | @count exceptions
pl[0]: 1 wyjątek
pl[1]: @count wyjątki
pl[2]: @count wyjątków

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Field types
pl: Typy pól

en: 5 minute
pl: 5 minut

en: 15 minute
pl: 15 minut

en: Separators
pl: Separatory

en: Time increments
pl: Przyrosty czasu

en: 30 minute
pl: 30 minut

en: Day notation
pl: Format dnia

en: This separator will be placed between the day and the hours.
pl: Ten separator pojawi się pomiędzy nazwą dnia i notacją czasu.

en: %start is later then %end.
pl: %start jest później niż %end.

en: Show all days
pl: Pokaż wszystkie dni

en: Show only open days
pl: Pokaż tylko dni, kiedy jest otwarte

en: Show next open day
pl: Pokaż następny dzień kiedy jest otwarte

en: Hide all days
pl: Ukryj wszystkie dni

en: E.g., Mon: 7:00-19:00; Tue: 7:00-19:00 becomes Mon-Tue: 7:00-19:00.
pl: Np.: Pon.: 7:00-19:00; Wt.: 7:00-19:00 staje się Pon.-Wt.: 7:00-19:00.

en: Before hours
pl: Przed zapisem godzin

en: After hours
pl: Po zapisie godzin

en: 24 hour time
pl: Czas 24 godzinny

en: 12 hour time
pl: Czas 12 godzinny

en: Compress all hours of a day into one set
pl: Kompresuje wszystkie godziny dnia w jeden zestaw

en: %name: may not be longer than @max characters.
pl: %name: nie może być dłuższe niż @max znaków.

en: A value must be selected for %part.
pl: Należy wybrać wartość dla %part.

en: Office hours (week)
pl: Godziny otwarcia (tydzień)

en: Office hours (list)
pl: Godziny otwarcia (lista)

en: Show only current day
pl: Pokaż tylko bieżący dzień

en: Time notation
pl: Format czasu

en: Start hours
pl: Godziny rozpoczęcia

en: End hours
pl: Godziny zamknięcia

en: 3-letter weekday abbreviation
pl: 3 literowy skrót dnia tygodnia

en: 2-letter weekday abbreviation
pl: 2 literowy skrót nazwy dnia
