Office Hours (8.x-1.15) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Date
fil: Petsa

en: none
fil: wala

en: To
fil: Para kay

en: From
fil: Mula kay

en: Comment
fil: Puna

en: Unlimited
fil: Walang hangganan

en: First day of week
fil: Unang araw ng linggo

en: and
fil: at
