Office Hours (8.x-1.15) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Remove
kk: Өшіру

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Date
kk: Датасы

en: none
kk: көрсетілмеген

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Comment
kk: Пікір

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Table
kk: Кесте

en: First day of week
kk: Аптаның бірінші күні

en: and
kk: және
