Office Hours (8.x-1.15) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ
