Office Hours (8.x-1.16) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Remove
ar: حذف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Date
ar: التاريخ

en: none
ar: لا شيء

en: no
ar: لا

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Comment
ar: التعليق

en: Plain text
ar: نص عادي

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Day
ar: باليوم

en: Table
ar: جدول

en: Hidden
ar: مخفي

en: Select list
ar: لائحة الخيارات

en: First day of week
ar: أول يوم في الأسبوع

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: 1 minute
ar: دقيقة واحدة

en: About
ar: حول

en: and
ar: و

en: Add @type
ar: إضافة @type

en: number
ar: رقم

en: 1 exception | @count exceptions
ar[0]: استثناء واحد
ar[1]: استثناء واحد
ar[2]: استنثناءان إثنان
ar[3]: @count استثناءات
ar[4]: @count استثناء
ar[5]: @count استثناء

en: - Any -
ar: - اختر -

en: 5 minute
ar: 5 دقائق

en: 15 minute
ar: 15 دقيقة

en: Time increments
ar: تزايدات الوقت

en: 30 minute
ar: 30 دقيقة

en: 24 hour time
ar: وقت 24 ساعة

en: 12 hour time
ar: وقت 12 ساعة

en: %name: may not be longer than @max characters.
ar: %name: لايكون اطول من  @max احرف.
